Aleš Najbrt, zakladatel jednoho z nejuznávanějších grafických studií v zemi, zastává názor, že pro nejlepší výsledek spolupráce se vyplatí grafické návrhy a marketing konzultovat přímo s šéfy různých akcí a firem. Nadchnout je pro nápad a strhnout na svou stranu někdy trvá docela dlouho. Pro představu, k jednání o kampani a podobě Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, na němž Studio Najbrt pracuje už přes dvacet let, zasedá s vedením festivalu pravidelně už pár týdnů po skončení předchozího ročníku. Příprava tak zabere téměř celý rok.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.