Někteří lidé se honí za snem, ale nikdy ho nedosáhnou. Jiní zase mají skvělé manažerské dovednosti, ale nemohou je pořádně uplatnit ve vlastním podnikání. Další se snaží klientům říct, co potřebují, ale nemají tušení, co vlastně hledají. Ale jen ti, kteří jsou opravdu motivovaní k úspěchu, se mohou stát neodolatelnými.

V čem je rozdíl? V jejich smyslu pro vlastní hodnotu, který je skrytý někde uvnitř. Neodolatelní lidé se neustále nepoměřují, protože jsou dostatečně přesvědčeni, že se našli sami v sobě. Existují ale určité návyky, kterými si denně udržují tento velmi zdravý náhled na sebe i na okolí. A protože neodolatelnost není výsledkem hloupého štěstí, podívejme se na tajemství neodolatelných lidí tak zblízka, abychom je mohli vhodně používat a říct "ahoj" našemu novému, neodolatelnějšímu já.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.