Za dveřmi starého bratislavského činžovního domu je rušno. Voní to tady látkami a kůží. Krejčí přebíhá z jedné místnosti do druhé s metrem přes rameno, kousek opodál dívka s tlustými brýlemi zaujatě hledí do monitoru a vedle si modelka zkouší kabátek. Nová kolekce značky Nehera už brzy opustí slovenskou metropoli. A pokud půjde vše dobře jako doposud, zase o trochu víc pročísne světová módní mola.

"Chtěli jsme expandovat v rámci kreativního průmyslu, a pokud chcete uspět, tak musíte působit nadnárodně a s výrazným designem. A taková Nehera je," říká majitel značky Ladislav Zdút a prochází mezi pokoji - místy, kde vzniká jeden z největších objevů módního světa posledních let.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.