Teprve až zvětšující čočka na očích trochu odkryje do ciferníku uzavřený svět hodinek Prim. Pod lupou se odhalí složitá soustava ozubených koleček a ručiček, které do sebe naprosto dokonale zapadají. Hodinové strojky společnosti Elton hodinářská, jež je výrobcem hodinek značky Prim, odpočítávají čas už po generace.

"Máme ikonické modely, které mají mimořádně nadčasový design. Není potřeba ho zásadně měnit," tvrdí ředitel společnosti Elton hodinářská Martin Pabiška. Na mysli má například hodinky typu Spartak. Ty jsou odvozeny od prvních náramkových hodinek, které kdy opustily výrobní linku novoměstského závodu a zároveň odstartovaly éru sériové produkce náramkových hodinek v tehdejším Československu. Mezi lidmi je o ně takový zájem, že stačí jen nepatrně obměnit design, a hodinky se rázem vyprodají. "Udělali jsme limitovanou edici šedesáti kusů, byla velmi rychle pryč," usmívá se Pabiška.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.