Co se vám vybaví ve spojení se značkou Lidl? Ještě před několika lety by vám řada lidí nejspíš řekla, že je to nejlevnější diskont s lacinými produkty, do kterého chodí nižší sociální vrstvy. Jiní by přidali vzpomínku, jak kolem jeho obchodů nápadně často padaly k zemi stromy, které překážely výhledu na reklamní poutače nebo výstavbě parkoviště. Německý řetězec byl sice úspěšný, ale jeho otisk v paměti části spotřebitelů byl "schmutzig". Lidl? Tam bych v životě nešel. A české zastoupení obchodu odtažitému přístupu v podstatě nahrávalo svou komunikací. Nekomunikovalo totiž pro jistotu vůbec, léta bylo pro novináře nedostupné jako skalní pevnost. V maloobchodním segmentu byl Lidl unikát. Utrácel miliardy za reklamu, ale obrnil se mlčením. Soustředil se na výsledek. Věcná německá efektivita bez rozptylování.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.